O marketingu tylko na HappyContent.pl Komunikacja / Lifestyle

Czas na małe zmiany i wiosenne porządki. Letnich ubrań z szafy wyjmować nie muszę, bo cały czas są przygotowane na kolejny wyjazd na Kubę, ale moje strony internetowe aż się proszą o powiew świeżości!

Od dłuższego czasu zajmowałam się organizowaniem nowej marki dla działań content marketingowych pod szyldem Happy Content, a także zupełnie nowej marki, która już niedługo ujrzy światło dzienne. Tymczasem tutaj troszkę pusto i cicho, więc czas na zmiany.

Treści marketingowe znikają z BarbaraStawarz.pl, a wszystko znajdziecie na HappyContent.pl. Radośnie, merytorycznie i bardzo contentowo oczywiście… cokolwiek to znaczy! 🙂

Tutaj natomiast będę się z Wami dzielić wszystkim co mnie inspiruje, motywuje do codziennego wstawania i sprawia, że tak często się uśmiecham. Pojawią się podróże, refleksje, reportaże, zdjęcia, rozmowy. Wszystko co uznam za ważne i warte uwagi. Jak ognia natomiast będę unikać zapełniania internetu czymś, co subiektywnie uznam za niewystarczająco wartościowe, by ujrzało światło dzienne. A jeśli mi się zdarzy… no cóż. Trudno. Na pewno też będę miała ku temu bardzo ważny powód.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go w portalach społecznościowych 🙂
Share on Facebook1Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Google+0Email this to someone

Polecane wpisy

Komentarze

  1. Szkoda. Już nie piszesz od roku. Czekam na aktywaję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *