Posted on / by Barbara Stawarz / in Komunikacja, Lifestyle / 2 komentarze

O marketingu tylko na HappyContent.pl

Czas na małe zmiany i wiosenne porządki. Letnich ubrań z szafy wyjmować nie muszę, bo cały czas są przygotowane na kolejny wyjazd na Kubę, ale moje strony internetowe aż się proszą o powiew świeżości!

Od dłuższego czasu zajmowałam się organizowaniem nowej marki dla działań content marketingowych pod szyldem Happy Content, a także zupełnie nowej marki, która już niedługo ujrzy światło dzienne. Tymczasem tutaj troszkę pusto i cicho, więc czas na zmiany.

Treści marketingowe znikają z BarbaraStawarz.pl, a wszystko znajdziecie na HappyContent.pl. Radośnie, merytorycznie i bardzo contentowo oczywiście… cokolwiek to znaczy! 🙂

Tutaj natomiast będę się z Wami dzielić wszystkim co mnie inspiruje, motywuje do codziennego wstawania i sprawia, że tak często się uśmiecham. Pojawią się podróże, refleksje, reportaże, zdjęcia, rozmowy. Wszystko co uznam za ważne i warte uwagi. Jak ognia natomiast będę unikać zapełniania internetu czymś, co subiektywnie uznam za niewystarczająco wartościowe, by ujrzało światło dzienne. A jeśli mi się zdarzy… no cóż. Trudno. Na pewno też będę miała ku temu bardzo ważny powód.

Tags:

2 thoughts

Dodaj komentarz